Trump’ın Favori Dövüşçüsü Covington’ın Kemer Mücadelesi Sadece S Sport Plus’ta

Dövüş sporlarının dünyadaki bir numaralı organizasyonu UFC’de Edwards & Covington kemer mücadelesi için 17 Aralık Pazar günü saat 06:00’da Las Vegas’ta 

T-Mobile Arena’da karşı karşıya geliyor. Nefes kesen bu mücadele canlı yayınla sadece S Sport Plus’ta.

S Sport Plus; dövüş sporları tutkunlarının heyecanla beklediği dövüş gecesini canlı yayınla ekranlara getiriyor. Pazar günü Las Vegas T-Mobile Arena’da gerçekleşecek olan organizasyonda Covington, kemerin sahibi Edwards’tan kemeri alabilecek mi? Hafif orta sıklette hiç kemeri bulunmayan Covington bu şansı değerlendirebilecek mi? 

Donald Trump’ın favori dövüşçülerinden olan ve Trump’ı destekleyici açıklamalarda bulunan dövüşçü Covington, kemerin sahibi olmak için kıyasıya bir mücadele sergileyecek. Kariyeri boyunca hiç nakavt olmayan ve hiç pes etmeyen Edwards, kondisyonu bütün dövüşlerde zirvede olan ve psikolojik üstünlük sağlamak konusunda oldukça iyi olan Covington ile kozlarını paylaşacak.

 

Bugüne kadar hiç pes etmeyen Rocky Edwards, Covington’a boyun eğecek mi?

Tekme ve yumrukta oldukça iyi olduğu için Rocky lakabını taşıyan Edwards, rakiplerini yere alarak avantaj sağlayan Covington ile mücadelede kaybederse kemerinden olacak. Son maçlarda rakipleri tarafından domine edilemeyen Edwards’ı yere alınmak tedirgin ediyor. Ancak son maçlarda hiçbir güreşçi onu yerde domine edemedi. Covington bunu yıkabilecek mi? Edwards kemeri kaybetmek uğruna pes edecek mi? 

 

 S Sport Plus’tan Geceye Özel Kampanya

Bu heyecan dolu dövüş gecesini kaçırmak istemeyenler www.ssportplus.com’a özel kampanya kodu UFC296 ile ilk 3 ay 39,99/Ay kampanyası ile heyecana ortak olabilirler.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

xxx