Şeyma Subaşı kızıyla kamera karşısına geçti! Takipçisine kayıtsız kalamadı

Sosyal medya fenomeni Şeyma Subaşı, 3 Mayıs 2023 tarihinde Mohammed Alsaloussi ile nikah masasına oturmuştu. Düğünlerini yapmadan önce nikah kıyan ikili, Fas’ta şehrinde birbirlerine ‘evet’ demişti.

Ancak ikilinin mutluluğu uzun sürmemiş; Subaşı, bir dargın bir barışık aşk yaşadığı Mohammed Alsaloussi ile 29 Eylül’de tek celsede boşanmıştı.

KIZIYLA POZ VERDİ

Gerek paylaşımları gerek özel hayatıyla gündemden düşmeyen Şeyma Subaşı, son olarak 10 yaşındaki kızı Melisa ile çekilen karelerini 2.8 milyon takipçisi bulunan Instagram sayfasından yayınladı. Fenomen ismin peş peşe paylaştığı fotoğraflara, kısa sürede 15 bine yakın beğeni geldi.

Takipçileri, Subaşı’nın gönderisine; “Bazen Melisa olmak istersin”, “İkiz gibisiniz”, “Melisa, sen de büyüdün” ve “Melisa gerçekten annesinin kopyası” gibi yorumlar yapıldı.

“RİMEL SÜRMEYİ SEVİYOR BAZEN”

Şeyma Subaşı, bir takipçisinin yazdığı “Şeyma kızına da photoshop uygulaması başlatmıştır (biraz erken oldu ama) mesajına ise kayıtsız kalamayarak; şu yanıtı verdi:

Öyle düşüneceğinizi biliyordum. Ama yapmadım. Kendi minik rimelini sürmeyi seviyor bazen ve direkt photoshop gibi görünüyor. Minik ve minnoş zaten ya…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

xxx