Schwarzenegger’den rekabet itirafı: “Stallone ile çocuk gibi…”

Terminatör’e hayat veren 76 yaşındaki Schwarzenegger, Stallone’un 18 Ekim’de Netflix’te gösterime giren belgeseli Sly’da, Rocky’nin 77 yaşındaki yıldızıyla rekabetlerini anlattı.

ABD’li iki aktör, 1980’li ve 90’lı yıllarda çok sayıda aksiyon filminde rol aldı.

Hollywood’un efsanevi oyuncuları, zorlu sahnelerde birbirlerini geçmeye çalışarak kıyasıya mücadele ettiler.

O dönemle ilgili “Küçük çocuklar gibiydik” ifadelerini kullanan Schwarzenegger, Independent Türkçe’nin haberine göre aralarındaki rekabet konularının şunlar olduğunu söyledi:

“Kim daha büyük bıçak kullanıyor? Kim en büyük silahları kullanıyor ve tek koluyla tutabiliyor? Kim daha kaslı? Kimin kasları daha belli? Kimin yağ oranı daha düşük?”

Diğer yandan birçok yerde Stallone’la artık çok yakın arkadaşlar olduğunu dile getiren Schwarzenegger, Sly’da, “Geriye dönüp baktığımızda her şeye gülüyoruz” dedi.

Belgeselde yer alan ABD’li film eleştirmeni Wesley Morris de “Stallone hızlı tempolu aksiyon filmleriyle eşanlamlı hale gelmişti. Arnold Schwarzenegger de onun tek rakibiydi” ifadelerini kullandı.

Schwarzenegger, yeni kitabı Be Useful: Seven Tools For Life’ı (Faydalı Ol: Yaşam İçin Yedi Araç) tanıtmak üzere geçen hafta katıldığı The Graham Norton Show’da da Stallone’la ilgili konuşmuştu.

Schwarzenegger, rekabetleriyle ilgili “Kontrolden çıktı ve birbirimizi raydan çıkarmaya çalıştık” yorumunu yapmış, daha sonra da nasıl “harika arkadaşlar” haline geldiğini açıklamıştı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir