Resimde diğerlerinden farklı olan bal arısını 9 saniye içerisine fark edebilir misin?

Zekâ testleri, basit soruları eğlenceli hale getirerek yaratıcı düşünme becerisi ile çözülmesini sağlar. Bu tarz testlerde beyin bulmacayı çözerken problemi tarar ve mantıksal akıl yürütme becerisi ile cevaba ulaşmaya çalışır.

İnsan beyni oldukça gizemli bir yapı olduğu için devamlı gelişmeye hazırdır. Zekâ testlerini düzenli olarak çözerek bu gelişime yardımcı olabilir ve ileriki yaşlarda olabilecek hafız problemlerinin önüne geçebilirsiniz.

Haber7.com ekibi olarak beyninizi canlandıracak ve onun uyanmasına yardımcı olacak zekâ testi ile karşınızdayız. Hazırsanız teste geçelim!

DİĞERLERİNDEN FARKLI OLAN BAL ARISINI 9 SANİYE İÇERİSİNDE BULUNYukarıda yer alan görselde bal arıları ve ellerinde taşıdıkları bal kavanozunu görüyoruz. Sizden bu bal arılarının arasında diğerlerinden farklı olanı 9 saniye içinde bulmanız isteniyor.

Cevap aslında gözünüzün önünde ama onu fark etmek o kadar kolay değil. Gerçekten uyanık bir zihin farklı olan bal arısını 9 saniye içerisinde tespit edebilir. Dikkatinizi resme verin ve tüm detayları hızlıca tarayın.

Hazırsanız süreyi başlatalım!

MÜCADELE BAŞLADI

Farklı olan bal arısı görselini fark etmek için olabildiğince detaylara dikkat edin. Süre biraz kısa evet ama oyunun zorluk seviyesini de bu belirliyor. Dilerseniz süreyi iptal ederek de kendinizi test edebilirsiniz.

Farklı olan bal arısını gördünüz mü?

Süre azalıyor…

Zekâ testlerinde farkı bulma konusunda uzmanlaşan okuyucularımız çoktan fark etti bile. Fark edemeyenler için aşağıya cevap görselini bırakacağız. Oradan kontrol edebilir ya da cevabın nerede olduğuna bakabilirsiniz.

Ve süre bitti.

İşte diğerlerinden farklı olan bal arısının yeri;Peki, siz farklı olan bal arısını bulabildiniz mi, yorumlarda buluşalım!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

xxx