OnePlus 12’nin RAM ve depolama seçenekleri sızdırıldı

OnePlus, merakla beklenen yeni akıllı telefonu OnePlus 12’yi salı günü tanıtacak. Şirket, bu cihazın tasarımını ve temel özelliklerini zaten duyurdu. Ayrıca, Şirket Başkanı Li Jie, cihazın gerçek dünya senaryolarındaki görüntülerini paylaştı. Weibo kullanıcıları da telefonun canlı fotoğraflarını paylaşmış durumda. Bu fotoğraflardan birinde, cihazın RAM ve depolama seçenekleri hakkında bilgiler ortaya çıktı.

OnePlus 12, 16GB RAM ve 512 GB depolama, 16 GB RAM ve 1 TB depolama, 24 GB RAM ve 1 TB depolama seçenekleriyle gelecek. Şirketin daha önce doğruladığı üzere, cihaz siyah, beyaz ve yeşil olmak üzere üç renk seçeneğinde sunulacak.

OnePlus 12’nin RAM ve depolama seçenekleri sızdırıldı

Cihazın ‘Hakkında’ bölümünde yer alan bilgilere göre, OnePlus 12’nin 6.82 inç ekrana, Snapdragon 8 Gen 3 yonga setine, 24 GB RAM’e, 1 TB depolama alanına, 32 megapiksel ön kameraya, 50 megapiksel + 48 megapiksel + 64 megapiksel üçlü arka kamera ünitesine ve ColorOS 14 işletim sistemine sahip olduğu görülüyor. Ayrıca cihazın model numarası olarak PJD110 belirtilmiş.

Yeni yayınlanan görseller, OnePlus 12’nin beyaz ve yeşil versiyonlarının tasarımını iyi bir şekilde gösteriyor. OP12, geçen yılki OnePlus 11‘e oldukça benziyor, ancak bazı farklılıklar mevcut.

Arka tarafta, kamera modülü ve LED flaş biraz aşağıya kaydırılmış durumda. Kamera adası artık Hasselblad’ın “H” logosunu taşıyor ve modülden ayrı bir periskop telefoto kamera içeriyor. Ön tarafta ise daha ince çerçevelere ve daha geniş bir ekran oranına sahip bir ekran bulunuyor. Delikli kamera artık merkeze konumlandırılmış. Diğer değişiklikler arasında, üst tarafta bir IR blaster ve uyarı kaydırıcısının sağdan sola taşınmış olması yer alıyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir