Mini otomobil fiyatına elektrikli bisiklet yaptı! İşte Mini E-Bike 1!

Mini, kompakt verimlilik ve ikonik tasarımı ile her zaman tanınan bir marka oldu. Şimdi ise, Fransız markası Angell Mobility ile ortak bir çaba olarak iki tekerlekli alana Mini E-Bike 1 ile dalış yapıyor.

Mini E-Bike 1, sıradan bir e-bisikletten çok daha fazlasıdır. Bu bisiklet, tamamen kişiye özel bir deneyim sunar. Uzun veya kısa olmanız fark etmez; bu bisiklet size uyum sağlar. Esas olarak şehir içi ulaşım için tasarlanan bu bisiklette alüminyum bir çerçeve ve termoplastik bir zincir koruyucu bulunuyor. Farklı sürüş türlerine uyum sağlamak için tasarlanmış bir araç olarak düşünebilirsiniz.

Elektrik gücü açısından, Mini E-Bike 1 taviz vermiyor. 250 watt‘lık bir arka hub motoru ile çalışıyor ve bu, entegre bir kokpit veya akıllı telefonunuz aracılığıyla kontrol edilebiliyor. Bu, hareket halindeyken performans ayarlarınızı değiştirme olanağı sağlar. Ayrıca, bisiklette 2,1 kilogramlık, bagajlık gibi görünen ancak aslında bir şarj ünitesi olan değiştirilebilir bir batarya bulunuyor.

Mini otomobil fiyatına elektrikli bisiklet yaptı! İşte Mini E-Bike 1!

Bu e-bisikleti diğerlerinden daha özel kılan şey ise onun uygulaması. Akıllı telefonunuzda birkaç dokunuşla bisikletinizi kilitleyebilir, kilidini açabilir ve yerleşik GPS aracılığıyla konumunu bulabilirsiniz. Gün doğumundan önce veya gün batımından sonra sürmeye ihtiyaç duyuyorsanız, bu sorun değil. Ön ve arka ışıklar sizi görünür ve güvende tutar.

Bu geleceği temsil eden araç, Mini’nin ikonik renk paletine selam duran Okyanus Dalga Yeşili ve Canlı Gümüş olmak üzere iki çarpıcı renkte mevcut. Ve işte sürpriz: Mini E-Bike 1, sınırlı sayıda üretilecek bir şaheser. Sadece 1.959 adet üretilecek, bu da ilk Mini Cooper’ın piyasaya sürüldüğü yıla selam duran bir anlam taşıyor. Fiyatı ne mi? Modern şehir içi sürücüler için 3.716$’lık premium ama özelliklerle dolu bir yatırım olarak karşımıza çıkıyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

xxx