Çapkın oyuncu genç modelle yakınlaştı! 30 yıl önce ablasıyla aşk yaşamıştı

25 yaşından büyük kadınlarla aşk yaşamadığı iddialarıyla sık sık gündeme gelen Hollywood yıldızı Leonardo DiCaprio’nun adı, geçtiğimiz sene 26’ncı yaşına giren Camila Morrone’den ayrıldıktan sonra Gigi Hadid, Victoria Lamas ve Irina Shayk gibi isimlerle anılmıştı.

Oscar Ödüllü oyuncunun, günümüzün en popüler modelleri arasında yer alan Vittoria Ceretti ile yeni bir aşka yelken açtığı ise geçtiğimiz aylarda iddia edilmişti. 49 yaşındaki aktör, Ibiza’da bir kulüpte 25 yaşındaki İtalyan model ile görüntülenmişti.

“GECE YARISINA KADAR EĞLENDİLER”

Çapkınlığıyla bilinen ünlü isim, son Londra’nın gece mekanı Chiltern Firehouse’daki bir partide 25 yaşındaki model Lottie Moss ile samimi bir şekilde görüldü.

Daily Mail’e konuşan bir kaynak; “Leo ve Lottie, gece yarısına kadar sohbet edip eğlendiler. Çok iyi vakit geçirdikten sonra erken saatlerde kulüpten ayrıldılar. Mekandaki insanların hepsi onlar hakkında konuşuyordu” dedi.

“BİRBİRLERİNDEN BİRKAÇ DAKİKA SONRA MEKANA GİRDİLER”

The Sun’a konuşan başka biri ise şunları söyledi:

Leo ve Lottie harika vakit geçiriyorlardı ve gerçekten yakın görünüyorlardı. Mekana birbirlerinden sadece birkaç dakika sonra, ayrı ayrı girdiler. Yakınlıkları pek çok kişinin dikkatini çekti. Mekandaki insanlar Leo’nun 25 yaşından büyük kadınlarla aşk yaşamama kuralını ve Lottie’nin onun tercih etti yaşta olduğundan bahsediyordu.

ABLASI İLE AŞK YAŞAMIŞTI

DiCaprio ile Moss’un yakınlaşması, akıllara aktörün 30 yıl önce Lottie’nin ablası Kate Moss ile ilişkisi olduğu dönemi de getirdi. Kate, Johnny Depp ile aşk yaşamadan önce Leonardo ile kısa süreli bir aşk yaşamıştı. İkili, 1993’te samimi görüntüler vermişti.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

xxx