Avustralyalı genç, köpek balığının videosunun çektiği sırada balık bacağını kopardı

Avustralyalı Matteo Mariotti, büyükannesinin ölüm haberini aldıktan sonra denize girdi. Yüzerken dev bir köpek balığı saldırısına uğradı. Saldırıyı videoya çekerken bacağını kopardı. O anı anlatan Matteo, saldırı anında öleceğini düşündüğünü belirtti. Eylül ayında İtalya’dan Avustralya’ya taşınan Matteo, olayı büyük bir trajediyle bağlantılı olarak yaşadı

Avustralyalı 20 yaşındaki Matteo Mariotti isimli genç büyükannesinin ölüm haberini aldıktan sonra kafasını toparlamak için denize girdi.

Denizde yüzerken dev bir köpek balığı gördü. Balığı videosunu çekmek isterken köpekbacağından tutup kendisini suya çekti.. Köpek balığının bacağını kopardığı ve denizin bir anda kırmızıya boyanmasına yol açan saldırı ile ilgili konuşan Matteo, bu videoyu saldırıya uğrarken çektim. Video çekerek bacağıma veda etmek istedim. Kesinlikle öleceğimi düşündüm.

Matteo şöyle devam etti:”Cuma günü saat 16:30’du ve büyükbabam Giovanni’nin öldüğünü yeni öğrenmiştim.

“Rahatlamaya ihtiyacım vardı ve kıyıdan çok uzak olmayan bir yerde yüzmeyi düşündüm. Balığı yakalamak için küçük bir kamera çektim ama birkaç adım sonra ayağımda korkunç bir ağrı hissettim.”

Matteo Eylül ayında İtalya’nın Parma kentinden Avustralya’ya taşındı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

xxx