ASUS yeni OLED oyun monitörünü satışa sundu

ASUS, oyun severler için ROG Swift adında yeni bir monitörle karşımıza çıktı. Bu monitör, Republic of Gamers (ROG) serisine ait bir ürün ve oyun tutkunları için üst düzey özelliklerle donatılmış durumda.

ASUS ROG Swiftanti-parlama kaplaması, yansımaları azaltıyor.

Tasarım konusunda da ASUS, kullanıcılara farklı montaj seçenekleri sunmuş. 1/4 inç tripod bağlantısı, VESA duvar montajı ve Kensington kilidi bu monitörde bulunuyor. Ses deneyimi için ise iki adet 10W gücünde hoparlör ve 15W’lık bir subwoofer monitöre eklenmiş. Bu sayede dışarıdan ekstra bir hoparlöre ihtiyaç duymadan kaliteli ses deneyimi yaşayabilirsiniz.

ASUS yeni OLED oyun monitörünü satışa sundu

Oyun sırasında yaşanan görüntü yırtılma problemlerini ortadan kaldırmak için Nvidia G-Sync desteği de bulunuyor. Ayrıca değişken tazeleme hızı teknolojisi sayesinde oyun sahneleri daha akıcı hale geliyor. Monitörde bulunan GamePlus, HDCP 2.3 ve Game Visual özellikleri de oyun deneyimini zenginleştiren faktörler arasında. Özellikle uzun süreli kullanımlarda OLED ekranlarda yanma problemi yaşanabiliyor. ASUS, bu problemi önlemek amacıyla özel bir soğutma sistemi eklemiş. Bu sistem, iç sıcaklığı %8’e kadar düşürebiliyor.

Monitörde birçok bağlantı seçeneği mevcut. Bunlar arasında DisplayPort 1.4, USB 3.0, HDMI 2.1 ve iki adet HDMI portu bulunuyor. Kulaklık için de ayrı bir giriş yer alıyor. Menüler arasında kolayca gezinmek ve ayarları hızla değiştirebilmek için beş yönlü bir joystick ve uzaktan kumanda da paket içerisinde geliyor.

Eğer bu monitörü satın almak isterseniz, fiyatı 2.300 dolar ve ASUS’un yetkili mağazalarında ve Amazon gibi e-ticaret sitelerinde satışa sunulmuş durumda.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

xxx