600 Lira Değerindeki Battlefield 2042 Dev İndirimde: Bu Fiyata Kaçmaz!

Efsaneler efsanesi Battlefield serisinin son oyunu Battlefield 2042 Steam’de müthiş bir indirimle oyuncularla buluşuyor. Popüler FPS oyununa böylesi bir fiyattan sahip olmak için süremiz ise kısıtlı.

2021 yılında oyuncularla buluşan Battlefield 2042 popüler serinin şimdilik son halkası.

Battlefield 2042 Steam’de kısa süreliğine yüzde 84’lük dev bir indirimde.

Normal fiyatı 599,99 TL olan Battlefield 2042 yüzde 84’lük bu indirimle birlikte 95,99 TL’ye düşmüş durumda.  Bu da oyunun bu zamana kadar gördüğü en büyük indirim oranı. Özellikle peşi sıra gelen zamlara alıştığımız şu günlerde türün hayranları için kaçmayacak bir fırsat.

Battlefield 2042 ayrıca ücretsiz deneyimleme fırsatı ile oyuncu sayısını da katladı.

İndirimin beraberinde oyunculara Battlefield 2042’yi ücretsiz deneyimleme fırsatı sunan bu etkinlikte oyuncular 4 gün boyunca oyunun dünyasını dilediklerince deneyim etme fırsatı buldular. Oyunun Steam sayfasına buradan ulaşabilirsiniz.

Oyunun hayli ilgi çeken yeni sezonu da başladı.

Battlefield 2042’nin altıncı sezonu Dark Creations ile birlikte yapımın çıkışından bu yana süregelen bazı kronik problemlerine de çözüm bulmaya çalışan güncellemeler var. Battlefield 2042 Steam’de karışık yorumlara sahip olsa da özellikle ‘topyekün savaş’ temasını sevenler ve serinin hayranlarını mutlu edebilecek bir yapım.

Battlefield 2042 hakkında yapılan son yorumlardan bazıları ise şöyle, kısacası karar sizin!

?

?

?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

xxx