Uşak’ta bir apartmanda daha doğal gaz patlaması meydana geldi: 2 yaralı

Uşak’ta dün meydana gelen 2 patlamanın ardından güne patlamayla uyandı. Sabah saatlerinde bir doğal gaz patlamasının daha meydana geldiği kentte, 2 kişi yaralandı.

Uşak’ta bir apartmanda daha doğal gaz patlaması meydana geldi: 2 yaralı

Uşak’ta sabah saatlerinde bir doğal gaz patlaması daha meydana geldi. Patlamada 2 kişi yaralandı. Kentte dün meydana gelen 2 farklı noktada doğal gaz patlaması sonucu da 6 kişi yaralanmıştı.

İHA’nın aktardığına göre, bir apartmanın 3’üncü katında doğal gaz patlaması meydana geldi. Cihan ve Fatma Özer isimli çiftin yaralandığı ve sağlık ekipleri tarafından Uşak Eğitim Araştırma Hastanesine kaldırıldığı öğrenildi.

İtfaiye, polis ve sağlık ekipleri bölgede çalışmalarına başladı.

YURTTAŞLAR DOĞALGAZ KONUSUNDA UYARILMIŞTI

Uşak’ta dün iki farklı noktada doğal gaz patlamasında 6 kişi yaralanmıştı.

Uşak Valiliği ve Uşak Belediyesi yurttaşları, “Yetkili personel gelmeden kesinlikle hiç bir vatandaşımızın doğalgaz vermeyi ve kutularda oynama yapmamaları, kombilerdeki vanaları ve şartelleri kapalı tutmaları gerekmektedir” şeklinde uyarmıştı.

usak-ta-dogal-gaz-patlamalari-devam-ediyor-816995-1.
Uşak’ta bu sabah saatlerinde patlamamanın yaşandığı apartman

CHP’Lİ VEKİL DİKKATİ ÇEKMİŞTİ

Öte yandan CHP Uşak Milletvekili Özkan Yalım’ın TBMM’de Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu’na yaptığı uyarı patlama sonrası yeniden gündeme geldi.

Yalım, çevre illerdeki uzmanların bir an önce Uşak’a gelerek 12 saat doğal gaz kesintisi görülen ilde güvenlik konusunda gerekenleri yapmasını istemişti.