Tenkitlerin odağındaki Adele’den samimi açıklamalar…

Grammy ödüllü ünlü müzikçi Adele, merakla beklenen Las Vegas turnesini iptal etmesinin gerisinde yatan sebepler hakkında konuştu. 

34 yaşındaki İngiliz müzikçi Adele, Las Vegas’taki konser programını iptal ederken hayranlarını hayal kırıklığına uğrattığı için de yıkıldığını belirtti.

İngiliz müzikçi ve müzisyen, iptal kararı almasında şovun “yeterince iyi” olmadığını ve aldığı kararda paranın hiçbir ehemmiyeti olmadığını açıkladı.

Daily Mail’in haberine nazaran, Adele, açıklamalarını “Beni satın alamazsınız. Bir gösteriyi yalnızca mecbur olduğum için ya da beşerler yüzüstü bırakılacağı için ya da bir sürü para kaybedeceğimiz için yapmayacağım” diye sürdürdü.

“ŞARKI SÖYLEMEYİ CİDDİYE ALIYORUM”

Şarkıcı ayrıyeten ocak ayı sonlarında şovları iptal etme kararından ötürü zalimce eleştirildiğini de açıkladı.

“Birkaç aydır yalnızca bir insan kabuğuydum. Yalnızca beklemek zorundaydım ve yalnızca yas tuttum, gösterilerin yasını tuttum ve suçluluk hissinden kurtuldum, lakin bu acımasızdı” diyen Adele, daha fazla “hayal kırıklığı” yaratmak istemediği için toplumsal medyaya girmeme kararı aldı.

Cuma günü İngiltere’de verdiği konserde, 65.000 kişilik kalabalığa, hayranlarını hayal kırıklığına uğrattığı için “utandığını” ve istediği son şeyin “insanları hayal kırıklığına uğratmak” olduğunu açıkladı.

Ünlü isim, “Ama müzik söylemeyi çok ciddiye alıyorum ve yapmak isteyeceğim en son şey insanları hayal kırıklığına uğratmak lakin Las Vegas turnesini iptal etmek zorundaydım, bu hakikat değildi” diye açıklama yaptı.