Libidoyu artıran yiyeceklere yenileri eklendi!

Paylaş

Avustralyalı yazar Adam MacDougall, bu gıdaları tabağınıza koyduğunuzda onlara istediğiniz gibi hitap edebilir, isterseniz doğal viagra diyebilirsiniz diyor.

KARPUZ

Paylaş

KARPUZ

Karpuz, kan akışını artırma konusundaki kabiliyetinden dolayı aslında cinsel uyarıcı hap olarak adlandırılmıştır ve bu tabi ki, uyuyan cinsel dürtülerinizi uyandırmak söz konusu olduğunda inanılmaz derecede önemlidir.

ACI MARUL

Paylaş

ACI MARUL

Acı marul, cinsel hormonlarımızı artıran yatıştırıcı ve analjezik özelliklerinden dolayı içinde sütlü bir sıvı olan Lactucarium içerir. Aslında, acı marul, ağrıyı hafiflettiği iddia edilen özellikleri nedeniyle genellikle “afyon marul” olarak adlandırılır.

Paylaş

Önemli Not: Karaciğer hastaları, sarılık hastalığına yakalananlar, basuru olanlar, böbrek rahatsızlığı çekenler acı marulu mutlaka doktor tavsiyesiyle kullanmalıdırlar.

AVOKADO

Paylaş

AVOKADO

Avokado, “testis” anlamına gelen Aztek kelimesinden türemiştir ve bir avokadonun şekline bakarsanız çok anlam ifade ediyorr.

Paylaş

Avokado, sağlıklı bir kalbe ve iyi kan akışına sahip olmanızı sağlamak için harika olan tekli doymuş yağlarla doludur, bu da cinsel yaşam söz konusu olduğunda çok önemlidir.

Paylaş

Öte yandan fosil kayıtlarına göre avokadolar milyonlarca yıl önceden beri yetiştirilmektedir.

Paylaş

Avokado kelimesi Azteklerde testis anlamına gelmektedir. Aztekler avokadonun cinsel isteği artırdığını düşünüyorlardı, bu yüzden henüz evlenmemiş gençlerin avokado tüketmesi yasaklanmıştı.

Paylaş

avokado sağlık