Kerem Bürsin ve Alvaro Morte’den ortak proje

Geçen günlerde Etiler’de görüntülenen Kerem Bürsin, La Casa de Papel oyuncusu Alvaro Morte’yle son görüşmeleri hakkında konuştu. Morte ile bir projede yer alacaklarını söyleyen Bürsin, “Alvaro ile son görüşmemiz çok hoş geçti” dedi.

Morte’yle görüşmelerini anlatan Bürsin, “Alvaro ile bayağı bir şeyler konuştuk. Türkiye’de sinema dalını, dünya genelinde sinema dalını konuştuk. Bir işe ortak girdik kendisi ile o yüzden onları konuşuyoruz. Bir arada olduğumuz iştirak öteki bir şey lakin o yapacağımız iştiraki da sinemaya aktaracağız” diye konuştu.

‘YENİ DOSTLUKLAR, YENİ İŞLER’

Bürsin, basın mensuplarının, “Alvaro Morte yahut Antonio Banderas ile bir projede yer alır mısınız pekala?” sorusuna da “Bazı görüşmelerimiz oldu. İspanya’da da uygun karşılandık, hoştu her şey” diyerek cevap verdi. Antonio Banderas hakkında da konuşan oyuncu, “Yeni dostluklar, yeni işler edindim. O denli bir usta oyuncuyla bir ortaya gelebilmek, bir şeyler paylaşmak çok değerli. Bir arada olabileceğimiz bir projeyi de konuştuk. İki taraf da birlikte rol alınacak proje için istekliydi” tabirlerini kullandı.