Feci kaza! Kamyona çarpan araba paramparça oldu

Edinilen bilgiye nazaran, Kastamonu’da Budamış Mahallesi Ankara Caddesi üzerinde Ankara’dan geldikleri öğrenilen Fatih Yıldız yönetimindeki 06 COH 786 plakalı araba, argümanlara nazaran şoförünün direksiyon hakimiyetini kaybetmesi sonucu tıpkı tarafta seyreden Y.D. idaresindeki 19 ACU 763 plakalı kamyona geriden çarptı.

Kazada araba paramparça oldu ve kesimleri etrafa saçıldı. Feci kazada araba şoförü Fatih Yıldız (26) ile annesi Güllü Yıldız ve kardeşi Evsa Yıldız (22) yaralandı, eşi Kübra Yıldız ise araç içerisinde sıkışarak olay yerinde hayatını kaybetti. Kazada araçta sıkışan öteki yaralılar ise, Kastamonu Belediyesi itfaiye takımlarınca sıkıştıkları yerden kurtarılarak ambulansa bindirildi. Yaralılardan Güllü Yıldız, kent merkezindeki özel bir hastaneye kaldırılırken, öteki yaralılar da Kastamonu Eğitim ve Araştırma Hastanesine kaldırılarak tedavi altına alındı.

Kazanın akabinde polis ve trafik grupları, etrafta güvenlik tedbirleri alarak incelemelerde bulundu. Cumhuriyet Savcısının ve Olay Yeri İnceleme takımlarının incelemesinin akabinde kazada hayatını kaybeden Kübra Yıldız’ın cenazesi, sıkıştığı yerden kurtarılarak Kastamonu Eğitim ve Araştırma Hastanesinin morguna kaldırıldı.

KAYNAK: İHA