Ece Seçkin’den o yoruma sert reaksiyon

Şarkıcı Ece Seçkin, toplumsal medya platformu Twitter’da bir öğretmenin içinde kendisinin ismi da geçen tweete karşılık verdi.

Ünlü müzikçi, öğretmenin öğrencisiyle ilgili paylaşım yapmasına ve bu paylaşımda kendisine de göndermede bulunmasına reaksiyon gösterdi. Seçkin paylaşımında “Öğrencinizi kendisinin yaşının yetmediği bu platformda bu alaycı sözlerle aşağıladığınız tweet hep kalacaktır” dedi.

‘BOY AYNASI YERİNE EL AYNASINA BAKAN ECE SEÇKİN…’

Öğretmen toplumsal medyadaki paylaşımında “Bugün okulumuzun çok bedelli öğrencilerinden Rojin: ‘O hocam saçlarınız çıkmış’ diyor. Sabah pansiyondan çıkarken uzunluk aynası yerine el aynasına bakan, Ece Seçkin kadar uzunluğu olana bak sen. Sen o uzunlukla benim başımı nasıl gördün?” sözlerini kullandı.

‘ALAYCI SÖZLERLE AŞAĞILADIĞINIZ TWEET…’

Öğretmenin bu tweet’inin ekran imajını alan ünlü müzikçi Ece Seçkin, Twitter hesabından bir açıklama yaptı ve öğretmene karşılık verdi.

Seçkin paylaşımında “Hocam. Okulunuzun öğrencilerinden Rojin’in uzunluğu süratle uzayacaktır. Ancak sizin bir öğretmen olarak kıymetli öğrencinizi kendisinin yaşının yetmediği bu platformda bu alaycı sözlerle aşağıladığınız tweet sürekli kalacaktır. Bu ortada saçlarınızın çıkmasına sevindim” sözlerini kullandı.