Ebru Polat’tan İdrar İfşası! Takipçisinden Mide Bulandıran İstek: Çişinizi…

Şarkıcılığın yanı sıra hoşluk merkezleri açan ve daima reklamını yapan Ebru Polat’ın paylaşımları da herkesi şaşırtan cinsten. Tezli kıyafetleri ile daima pozlar verip toplumsal medya hesabından paylaşan Polat’a bu kere bir takipçisi o denli bir ileti attı ki okuyanlar şaştı kaldı. Ebru Polat’tan iğrenç bir istekte bulunan kişinin kimliği verilmezken, bildirisi ifşa eden Polat, toplumsal medyada gündem oldu.

HER PAYLAŞIMI OLAY OLUYOR

Özel hayatı ve paylaşımlarıyla dikkatleri üzerine çeken Ebru Polat son periyotlarda magazin gündeminden düşmüyor. Tezli pozları ile çok fazla konuşulan Polat, toplumsal medya hesabını faal kullanan ünlüler ortasında. Geçtiğimiz günlerde yatak pozu veren Polat tekrar toplumsal medyanın gündemine düşmüştü. Yaptığı her paylaşım ile her gün takipçisi sayısını artıran Ebru Polat’a bu sefer o denli bir ileti geldi ki okuyanlar şaştı kaldı. Erkek takipçisi olduğu sav edilen bir kişi Ebru Polat’tan iğren bir istekte bulundu. Bu iletisi kendi toplumsal medya hesabından yayınlayan Polat’ın yanıtı ise bir o kadar şaşırttı.

EBRU POLAT’A GÖRÜLMEMİŞ İĞRENÇ FANTAZİ

Sosyal medya hesabından orta sıra soru-cevap stilinde paylaşımlar yapan Polat’a enteresan soru ve itiraflar gelmeye devam ediyor. Esra Ezmeci stilinde paylaşımlar yapan Polat’a gelen soruların birden fazla cinsellik üzerine. Takipçilerinin çoğunluğunun erkeklerden oluştuğu Polat’ın her paylaşımı binlerce beğeni ve yorum alırken, birtakım erkek takipçileri ise Polat’tan farklı istekler de bulunmaktan geri çekilmiyor. Kendisine gelen tuhaf istekleri paylaşan Polat’a adeta bu kez yok artık dedirten bir istek geldi. Bir erkek takipçis olduğu konuşulan kişi, Polat’ın ayna karşısında çektiği bir fotoğrafa, “Ebru Hanım Efendi Hazretleri. Çişinizi merak ediyorum. Bana Satar mısınız lütfen?” isteğinde bulundu.

MİDE BULANDIRAN İSTEĞE EBRU POLAT’TAN ŞOKE CEVAP

Takipçisinden gelen bu iğrenç isteği toplumsal medya hesabından ifşa eden Ebru Polat’ın karşılığı ise bir o kadar enteresandı. Polat, kendisine gelen bu iğrenç soru karşısında, “Yok artık. İstemediğiniz bir ç.şim kalmıştı. Onu da vereyim. HAHAHAHAHAHAHA” yorumunu yaptı. Ebru Polat’a gelen bu mide bulandırıcı istek sonrasında takipçileri şoke olurken Polat’ın rahat hali ise şaşkınlık uyandırdı.

İŞTE O PAYLAŞIM