Cezaevindeki Gülşen’den Birinci İstek! Tek Kişilik Koğuşuna Bakın Ne İstedi?

4 ay evvel çekilen bir görüntüsü yüzünden tenkit oklarına maruz kalan Gülşen, sahnede bir konuşması nedeniyle tutuklanarak cezaevine gönderildi. İmam lakaplı çalışma arkadaşı ile sahnede şakalaşan Gülşen, imam hatiplilere hakaret ettiği gerekçesiyle soruşturma açıldı. Soruşturma sonucunda ise tutuklanarak cezaevine gönderildi. Tek kişilik koğuşta kalan Gülşen’den birinci istek geldi. Bakın ne istedi?

ÜNLÜLERDEN “SERBEST BIRAKIN” PAYLAŞIMI

İmam lakaplı arkadaşına “İmam hatipte okumuş daha evvel kendisi, sapıklığı oradan geliyor” kelamlarından sonra büyük tenkitlere maruz kalan Gülşen hakkında “halkı kin ve düşmanlığa tahrik yahut aşağılama” kabahatinden soruşturma başlatıldı.

Soruşturma sonucunda ünlü sanatçı Bakırköy Kapalı Bayan Cezaevi’ne gönderildi. Gülşen’in tutuklanması büyük yankı uyandırırken, Tarkan, Esra Erol, Seda Sayan, Zuhal Toplar, Hande Erçel üzere çok sayıda ünlü Gülşen’in özgür bırakılması için paylaşımlar yaptı.

GÜLŞEN’İN CEZAEVİNDEN BİRİNCİ İSTEĞİ

Karantina için tek kişilik koğuşta kalan Gülşen’in kendi isteği ile burada kalmak istediği belirtildi. Eşi Ozan Çolakoğlu ve avukatlarının ziyaret ettiği Gülşen’in durumun uygun olduğu kaydedildi.

Cezaevinde tek kişilik hücrede kalan Gülşen’in birinci isteği de ortaya çıktı. Avukatı aracılığıyla cezaevi idaresine birinci dilekçesini de yazan müzikçi, cezaevi kütüphanesini kullanmak ve kitap almak istediği belirtildi.