Aleyna Tilki Minin Dozunu Kaçırdı! Bakın Pembe Elbiseyle Ardını Dönüp Ne Yaptı?

Acun Ilıcalı’nın Yetenek Sizsiniz Türkiye yarışında ünlenen Aleyna Tilki, son yılların en tanınan isimleri ortasında girdi. Sesi, klipleri ve kostümleriyle herkesin dikkatini çeken Aleyna Tilki, tekrar son paylaşımlarıyla kendinden kelam ettirdi. Her paylaşımı olay olan Tilki bu kere pembe elbisesiyle ortalığı salladı.

ALEYNA’DAN YENİDEN OLAY POZ

İç çamaşırı pozları ile çok sert tenkitler alan Aleyna Tilki, bu tenkitlere karşılık enteresan bir açıklama yapmıştı. Kendisini eleştirenlere kelamda muhafazakar diyen Tilki, bununla yetinmeyip “İç çamaşırı partisi yapalım” teklifinde bulunmuştu. Her söylemi ve kıyafeti ile gündemden düşmeyen Aleyna Tilki bu kez pembe küçük elbisesiyle poz verdi. Paylaşıma çok sayıda yorum ve beğeni gelirken yeniden çok sert tenkitlere maruz kaldı.

PEMBE ELBİSESİYLE POZ VERDİ

Şarkıları devrin hit müzikleri ortasına giren ve hayran kitlesinin çoğunluğunu çocuklar ve gençlerden oluştuğu Aleyna Tilki, tekrar birilerini kızdıracak pozlar verdi. İç çamaşırı paylaşımlarıyla çok sayıda tenkit alan Aleyna Tilki, kimseye aldırış etmeden bu paylaşımlarına devam ediyor.

SELDA BAĞCAN İLE DÜET YAPMIŞTI

En son usta isim Selda Bağcan ile birebir sahnede düet yağan Tilki, Gökhan Türkmen üzere isimlerin amacı olmuştu. Bağcan, ise Aleyna Tilki’ye sahip çıkmıştı. Her yaptığıyla tenkitlerin odağında olan Tilki, yeniden dikkat çeken bir paylaşım yaptı Gelenekleri bozan Aleyna Tilki, bu sefer giydiği harika küçük elbisesiyle dikkat çeken pozlar verdi. Ardını dönüp foto çeken Aleyna Tilki, tenkitlere maruz kaldı. Bir arkadaşıyla argümanlı pozlar veren Aleyna Tilki, bakın ne paylaştı?

“SEN DOĞAL GÜZELSİN”

Fotoğrafa “Sen doğal güzelsin bu türlü şeylere muhtaçlığın yok” yorumlarının yanı sıra çok sayıda berbat yorumda geldi. Aleyna Tilki ise yapılan yorumlara sessiz kaldı. Takipçileri ise Aleyna Tilki’nin bu türlü şeylere gereksiniminin olmadığını belirterek tenkitler de bulundu. Pekala siz bu hususta ne düşünüyorsunuz?

Genç popçular ortasında süratli yükselen ve en çok dinlenen bayan sanatkarlardan olan Aleyna Tilki, giysisi ve açıklamalarıyla magazin gündeminden düşmüyor. İç çamaşırı pozlarıyla tenkit alan Aleyna Tilki bu kere pembe küçük elbisesiyle bakın nasıl pozlar verdi?